Nota prawna

1. Prawa autorskie

Wszelkie prawa autorskie i prawa własności intelektualnej do serwisu internetowego i jego elementów, takich jak fotografie, rysunki, grafiki, tekst, a także inne treści należą do Stone Master S.A. Wszystkie znaki towarowe znajdujące się na stronie stanowią własność Stone Master S.A., chyba, że co innego zostało zaznaczone. Utwory znajdujące się na stronie nie mogą być wykorzystywane w żaden sposób, bez uprzedniej pisemnej zgody Stone Master S.A., chyba, że są wykorzystywane tylko do użytku osobistego użytkownika strony. Zabronione jest, między innymi, ich kopiowanie, modyfikowanie, linkowanie, czy wykorzystywanie w inny sposób, który wiąże się z ich upublicznieniem, a także wykorzystaniem w celach komercyjnych.

2. Produkty

  1. Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
  2. Prezentowane na stronie internetowej ceny są cenami katalogowymi brutto i mogą różnić się od cen tych produktów stosowanych aktualnie przez Stone Master S.A., a także oferowanych w punktach sprzedaży detalicznej lub hurtowej.
  3. Zdjęcia produktów mają charakter poglądowy, stąd rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od prezentowanego na zdjęciach.
  4. Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów produktów.
  5. Rzeczywiste wymiary produktów mogą różnić się od podanych na stronie.
  6. Stone Master S.A. zastrzega sobie prawo do zmiany niektórych parametrów technicznych produktów, a także ich wyglądu.
  7. Spółka nie gwarantuje, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów.
  8. Aranżacje wnętrz przedstawione na stronie, a także niektóre elementy aranżacji nie stanowią oferty handlowej Stone Master S.A.

3. Aktualizacja informacji

Informacje zawarte na stronie są aktualizowane na bieżąco. Stąd Stone Master S.A. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w serwisie internetowym bez uprzedniej informacji o wprowadzanych zmianach.

4. Ochrona prywatności i danych osobowych

Stone Master S.A. gwarantuje ochronę prywatności i danych osobowych użytkowników serwisu internetowego, stosownie do oświadczeń składanych przy wprowadzaniu danych osobowych, a także zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.

Scroll to Top